Заявка на участь

47-Й КИЇВСЬКИЙ МКФ "МОЛОДІСТЬ" ВІДБУДЕТЬСЯ 27.05 - 03.06.18.

ВІДКРИТО АКРЕДИТАЦІЮ ЗМІ НА СПЕЦІАЛЬНУ ПОДІЮ-ТИЗЕР 47-ГО КМКФ «МОЛОДІСТЬ» 21-22 ЖОВТНЯ 2017

ВІДКРИТО АКРЕДИТАЦІЮ ЗМІ НА СПЕЦІАЛЬНУ ПОДІЮ-ТИЗЕР 47-ГО КМКФ «МОЛОДІСТЬ» 21-22 ЖОВТНЯ 2017

Шановні журналісти!

Як ви вже знаєте, 47-й КМКФ "Молодість" перенесено на травень 2018 року. 21 - 22 жовтня 2017 відбудеться спеціальна дводенна подія-тизер 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».  Акредитація ПРЕСИ цього року Є БЕЗКОШТОВНОЮ. Заявки від представників ЗМІ ми приймаємо до 16 жовтня 2017 року. Будь ласка, ознайомтеся з правилами акредитації. Будемо раді співпрацювати з вами цього року!

Правила акредитації:

1) для отримання акредитації необхідно заповнити ЕЛЕКТРОННУ ФОРМУ, звертаючи особливу увагу на вимоги до фото;
2) журналіст має надати план висвітлення спеціальної жовтневої події КМКФ «Молодість» у своєму медіа (заповнюється поле у електронній формі);
3) журналісти, які акредитовуються не вперше, мають надати посилання або pdf-файли своїх матеріалів висвітлення фестивалю попередніх років;
4) журналісти, які подаються вперше, мають підтвердити свою професійну діяльність – не менше трьох публікацій протягом останнього року (надати посилання або pdf-файли своїх матеріалів);
5) необхідною умовою акредитації ЗМІ на жовтневу подію-тизер 47-го КМКФ «Молодість» є наявність анонсів події. Прес-служба залишає за собою право скасувати підтвердження акредитації, якщо до 16 жовтня журналіст не надав посилань або pdf-файлів публікацій у заявленому медіа.

Схема акредитації:

1) журналіст заповнює електронну форму;
2) прес-служба КМКФ «Молодість» розглядає заявку, надсилає підтвердження акредитації на вказану електронну адресу та очікує посилання або pdf-файли публікацій анонсів «Молодісті», якщо вони ще не надані;
5) журналіст надає посилання або pdf-файли публікацій анонсів спеціальної події-тизеру КМКФ «Молодість-47» не пізніше 16 жовтня – акредитація залишається діючою; не надає - скасовується;
6) журналіст отримує бейдж та акредитаційний пакет. Доступно з 21 жовтня в прес-центрі КМКФ «Молодість».
 
Зверніть увагу, що підставою для відмови в акредитації є невідповідність одному з критеріїв відбору журналістів, а також відсутність чи не відповідність фото. Якщо у Вас виникли проблеми із завантаженням фото, надішліть його на press [at] molodist.com.

Прес-служба КМКФ "Молодість" має право звернутися за додатковою інформацією до журналіста у процесі акредитації.

По завершенню фестивалю акредитований журналіст зобов'язується надати посилання або pdf-файли публікацій про жовтневу фестивальну подію до 30 листопада 2017 року. Чекаємо на ефективну співпрацю 21-22 жовтня. Ваша робота протягом спеціальної жовтневої події буде врахована прес-службою фестивалю при наданні акредитації на 47-й Київський міжнародний кінофествиаль "Молодість",який відбудеться 27 травня - 3 червня 2018 року.

Акредитація ПРЕСА дозволяє:

1) Отримання повного пакету фестивальних матеріалів
2) Пріоритетне отримання поштової розсилки від прес-служби КМКФ «Молодість» та анонсів спеціальних подій фестивалю (додаткова реєстрація)
3) Пріоритетність у організації інтерв’ю з гостями, журі та організаторами
4) Доступ на події фестивалю (вхід на основі бейджу). Усі акредитовані журналісти мають право відвідувати наступні заходи КМКФ "Молодість-2016":
- прес-заходи;
- прес-покази;
- фільми у кінотеатрі Київ на сеанси до 18 год включно, за наявності вільних місць у залі;
- перегляд вечірніх сеансів у кінотеатрі "Київ" за умови отримання безкоштовних квитків за їх наявності;
- фільми позаконкурсних програм, якщо вони не були представлені у програмі прес-показів, і за наявності вільних місць у залі;
- презентації;
- індустріальну секцію;
- майстер-класи.

Зверніть увагу:

1. Доступ до кінозалу для проведення фото- та відеозйомки можливий тільки перед початком сеансу. Журналісти, що не залишаються на фільм, повинні залишити залу перед початком сеансу. Журналісти, що залишаються на фільм, повинні вимкнути камери і фотоапарати через 3 хвилини після початку сеансу.
2. Під час показів журналісти мають право займати спеціально відведені для преси місця, що будуть спеціально позначені у залах.
3. Акредитація ПРЕСА не дає журналісту право на відвідування спеціальних заходів КМКФ "Молодість". Акредитація на ці заходи проводиться окремо. Звертайтеся до прес-служби: press [at] molodist.com.
4. Акредитаційний бейдж є персональним та не може передаватися іншим особах. Відновлення втраченого бейджа оплачується.
5. Акредитація на презентацію КМКФ «Молодість» у Національній опері 21 жовтня буде проводитись окремо.
 

Прес-центр працює з 10.00 до 18:00.

З приводу інтерв’ю, прес-матеріалів та фото звертатись до прес-секретаря фестивалю:

Анастасія Пугач - прес-секретар фестивалю - anastasia.pugach@molodist.com

 

Підписатись на новини фестивалю

Заявка на інтерв'ю

Заявка на інтерв'ю

Як стати партнером

Будь-ласка, заповніть всі поля.

Наш менеджер зв’яжеться з Вами.