Application form

47TH KYIV IFF "MOLODIST" -  27.05 - 03.06.18.

Accreditation

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відкриває реєстрацію на отримання фестивальної акредитації для кіно професіоналів, представників ЗМІ, партнерів. Щорічно «Молодість» приймає фахівців з понад 60 країн світу та створює унікальний майданчик і можливість для обміну досвідом між кіномитцями, знайомства з новаторськими напрямками розвитку світового кіно, особистих зустрічей і дискусій за участі глядачів та авторів.

Будь ласка, уважно прочитайте правила участі у фестивалі перед відправленням Вашої заявки. Заявки на акредитацію для представників преси та для кінопрофесіоналів приймаються тільки за умови самостійно заповнених анкет у відповідних розділах Акредитація ЗМІ та Професійна акредитація. 

У разі підтвердження Вашої фестивальної акредитації Ви отримуєте різноманітні переваги: доступ на фестивальні локації, відвідування кінопоказів, подій і професійних заходів відповідно до Вашого типу акредитації.

З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

 

ПРОФЕСІЙНА АКРЕДИТАЦІЯ

ВІДКРИТО АКРЕДИТАЦІЮ для професіоналів галузі кіно на 46-ий КМКФ «Молодість»

Шановні колеги!
46-ий Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відбудеться 22-30 жовтня 2016 року та пройде незмінно у столиці України місті Києві. Прийом заявок на професійну акредитацію відкривається 26 вересня і закінчується 15 жовтня 2016 року. Будь ласка, ознайомтеся з правилами акредитації перед заповненням і відправленням електронної форми заявки

Професійна акредитація надає:
•    Отримання особистого акредитаційного бейджа та повного пакету фестивальних матеріалів
•    Вільний доступ до кінопоказів Міжнародної та Національної конкурсних програм фестивалю у фестивальному центрі (КЦ «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19), за наявності особистого акредитаційного бейджу в порядку «живої черги».
•    Отримання квитків на кінопокази конкурсних програм «Молодість-дітям» та «Сонячний зайчик», позаконкурсних програм та на повторні покази конкурсної програми. Детальні умови щодо отримання квитків будуть надіслані Вам у разі успішного підтвердження Вашої акредитації.
•    Доступ до фестивального центру та інших фестивальних локацій.
•    Реєстрація на участь у професійних секціях та подіях фестивалю (ко-продукційний пітчинг та ринок Boat Meeting, освітня програма «Майстерня талантів», дискусійні столи, брифінги, презентації та зустрічі). За наявності вільних місць.
•    Запрошення на такі фестивальні заходи, як церемонії відкриття та закриття, урочисті прийняття, вечірки, спеціальні події тощо. За наявності вільних місць.

Умовою реєстрації є підтвердженням поточної професійної діяльності в якості представника кіноіндустрії, установи культури або іншого кінофестивалю. При подачі заявки, будь ласка, надайте ваші професійні підтверджуючі документи відповідно до вимог акредитації.

Зверніть увагу, що Акредитаційна служба фестивалю може запросити у Вас додаткові документи, що підтверджують Вашу поточну професійну діяльність, а також інше фото в разі якщо надіслане разом з заявкою не відповідає вимогам
  
Оргкомітет 46-го КМКФ «Молодість» залишає за собою право підтвердження професійної акредитації або відмови в ній.

Become a partner

Please, fill in all fields.

Our manager will contact you